Timeplan &
Booking

Uke 16 - TRENTO EIDSVOLL

Huk av for timen/timene du vil delta på nedenfor. Trykk deretter "Booke".



  • Tid/lengde
  • Gruppetime
  • Instruktør
  • Ledige plasser

Lørdag

21. april

  • 09:30 45 min

  •  Sykkel Intervall 45
  • Lisbeth Pettersen

  • 9
  • 09:30 60 min

  •  Dansetime for Barn med Sofie

  • 20
  • 10:30 55 min

  •  TABATA
  • Lisbeth Pettersen

  • 9

Søndag

22. april

  • 10:30 55 min

  •  X-fit Studio 55
  • Yvonne Pedersen

  • 0
  • 18:00 55 min

  •  Sykkel 55
  • Jørgen Neumann

  • 15

Mandag

23. april

  • 09:15 135 min

  •  BARNEPASS 09.15 - 11.30

  • 14
  • 09:30 30 min

  •  Cardio 30
  • Kasia Konkolowska

  • 28
  • 10:00 30 min

  •  Mage/Rygg 30
  • Kasia Konkolowska

  • 28
  • 10:45 55 min

  •  Senior Studio 55
  • Veronika Sletta

  • 30
  • 16:55 55 min

  •  TRX Full Body 55
  • Veronika Sletta

  • 0
  • 18:00 30 min

  •  Mage/Rygg 30
  • Lisbeth Pettersen

  • 15
  • 18:30 55 min

  •  Sykkell Polar Intervall 55
  • Yvonne Pedersen

  • 0
  • 18:35 55 min

  •  Cardio Dans 55
  • Lisbeth Pettersen

  • 0
  • 19:40 75 min

  •  Yoga 70
  • Corrine Kennedy

  • 23
  • 19:40 45 min

  •  Sykkel 45
  • Jørgen Neumann

  • 17

Tirsdag

24. april

  • 08:45 45 min

  •  Sykkel Intervall 45
  • Yvonne Pedersen

  • 25
  • 09:35 55 min

  •  Yoga 55
  • Corrine Kennedy

  • 27
  • 17:30 60 min

  •  X-Fit 60
  • Emil Pedersen

  • 20
  • 18:50 30 min

  •  Trento Rumpe & Lår 30
  • Lisbeth Pettersen

  • 3
  • 19:25 45 min

  •  Styrke stang 45
  • Lisbeth Pettersen

  • 2

Onsdag

25. april

  • 08:30 45 min

  •  TRX Styrke 45
  • Veronika Sletta

  • 12
  • 09:15 135 min

  •  BARNEPASS 09.15 - 11.30

  • 14
  • 10:45 55 min

  •  Senior Sal 55
  • Yvonne Pedersen

  • 30
  • 17:00 55 min

  •  Yoga 55
  • Corrine Kennedy

  • 28
  • 17:00 45 min

  •  Løpetime Intervall 45
  • Veronika Sletta

  • 0
  • 18:00 55 min

  •  Step Cardio Intervall 55
  • Kasia Konkolowska

  • 24
  • 18:00 45 min

  •  Løpetime Intervall 45
  • Veronika Sletta

  • 0
  • 19:00 45 min

  •  TRX Styrke 45
  • Veronika Sletta

  • 0
  • 19:00 55 min

  •  Sykkell Polar Intervall 55
  • Anders Berglie

  • 9
  • 20:05 55 min

  •  Yoga for stive menn 55
  • Corrine Kennedy

  • 25

Torsdag

26. april

  • 10:00 45 min

  •  Styrke ball 45
  • Mona Stubsveen

  • 24
  • 18:00 55 min

  •  Zumba 55
  • Yvonne Pedersen

  • 33
  • 18:00 45 min

  •  Sykkel 45
  • Lisbeth Pettersen

  • 20
  • 19:05 45 min

  •  Styrke stang 45
  • Lisbeth Pettersen

  • 26
  • 19:15 70 min

  •  X-fit Studio 55
  • Yvonne Pedersen

  • 1

Fredag

27. april

  • 08:30 180 min

  •  BARNEPASS 08.30 - 11.30

  • 15
  • 08:45 45 min

  •  Sykkel 45
  • Anniken Alm

  • 28
  • 10:00 55 min

  •  Senior Sykkel/Styrke
  • Anniken Alm

  • 27
  • 17:15 45 min

  •  Løpetime
  • Yvonne Pedersen

  • 0
  • 17:30 45 min

  •  Cardio Dans / Zumba
  • Luis Santiago

  • 39
  • 18:20 30 min

  •  Trento Rumpe & Lår 30
  • Luis Santiago

  • 40

Huk av for timen/timene du vil delta på nedenfor. Trykk deretter "Booke".



Lørdag Søndag Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
 Sykkel Intervall 45

21.04.2018 kl. 09:30
45 min
Lisbeth Pettersen


 X-fit Studio 55

22.04.2018 kl. 10:30
55 min
Yvonne Pedersen


 BARNEPASS 09.15 - 11.30

23.04.2018 kl. 09:15
135 min


 Sykkel Intervall 45

24.04.2018 kl. 08:45
45 min
Yvonne Pedersen


 TRX Styrke 45

25.04.2018 kl. 08:30
45 min
Veronika Sletta


 Styrke ball 45

26.04.2018 kl. 10:00
45 min
Mona Stubsveen


 BARNEPASS 08.30 - 11.30

27.04.2018 kl. 08:30
180 min


 Dansetime for Barn med Sofie

21.04.2018 kl. 09:30
60 min


 Sykkel 55

22.04.2018 kl. 18:00
55 min
Jørgen Neumann


 Cardio 30

23.04.2018 kl. 09:30
30 min
Kasia Konkolowska


 Yoga 55

24.04.2018 kl. 09:35
55 min
Corrine Kennedy


 BARNEPASS 09.15 - 11.30

25.04.2018 kl. 09:15
135 min


 Zumba 55

26.04.2018 kl. 18:00
55 min
Yvonne Pedersen


 Sykkel 45

27.04.2018 kl. 08:45
45 min
Anniken Alm


 TABATA

21.04.2018 kl. 10:30
55 min
Lisbeth Pettersen


 Mage/Rygg 30

23.04.2018 kl. 10:00
30 min
Kasia Konkolowska


 X-Fit 60

24.04.2018 kl. 17:30
60 min
Emil Pedersen


 Senior Sal 55

25.04.2018 kl. 10:45
55 min
Yvonne Pedersen


 Sykkel 45

26.04.2018 kl. 18:00
45 min
Lisbeth Pettersen


 Senior Sykkel/Styrke

27.04.2018 kl. 10:00
55 min
Anniken Alm


 Senior Studio 55

23.04.2018 kl. 10:45
55 min
Veronika Sletta


 Trento Rumpe & Lår 30

24.04.2018 kl. 18:50
30 min
Lisbeth Pettersen


 Yoga 55

25.04.2018 kl. 17:00
55 min
Corrine Kennedy


 Styrke stang 45

26.04.2018 kl. 19:05
45 min
Lisbeth Pettersen


 Løpetime

27.04.2018 kl. 17:15
45 min
Yvonne Pedersen


 TRX Full Body 55

23.04.2018 kl. 16:55
55 min
Veronika Sletta


 Styrke stang 45

24.04.2018 kl. 19:25
45 min
Lisbeth Pettersen


 Løpetime Intervall 45

25.04.2018 kl. 17:00
45 min
Veronika Sletta


 X-fit Studio 55

26.04.2018 kl. 19:15
70 min
Yvonne Pedersen


 Cardio Dans / Zumba

27.04.2018 kl. 17:30
45 min
Luis Santiago


 Mage/Rygg 30

23.04.2018 kl. 18:00
30 min
Lisbeth Pettersen


 Step Cardio Intervall 55

25.04.2018 kl. 18:00
55 min
Kasia Konkolowska


 Trento Rumpe & Lår 30

27.04.2018 kl. 18:20
30 min
Luis Santiago


 Sykkell Polar Intervall 55

23.04.2018 kl. 18:30
55 min
Yvonne Pedersen


 Løpetime Intervall 45

25.04.2018 kl. 18:00
45 min
Veronika Sletta


 Cardio Dans 55

23.04.2018 kl. 18:35
55 min
Lisbeth Pettersen


 TRX Styrke 45

25.04.2018 kl. 19:00
45 min
Veronika Sletta


 Yoga 70

23.04.2018 kl. 19:40
75 min
Corrine Kennedy


 Sykkell Polar Intervall 55

25.04.2018 kl. 19:00
55 min
Anders Berglie


 Sykkel 45

23.04.2018 kl. 19:40
45 min
Jørgen Neumann


 Yoga for stive menn 55

25.04.2018 kl. 20:05
55 min
Corrine Kennedy